V této zprávě naleznete i informace o aktuálních projektech Winning PS a můžeme říct, že i přes obtíže jsme v roce 2022 dosáhli rekordních výsledků v rámci našich obchodních jednotek. Náš obrat se vyšplhal na 1,9 miliardy korun a ziskovost měřená ukazatelem EBITDA stoupla. Namísto zoufalství jsme aktivně hledali způsoby, jak se vypořádat se současnou nepříznivou situaci vzniklou následky válečné situace, která přinesla zvýšení cen energií a problémy s dodávkami materiálů.

S přetrvávajícím optimismem jsme přivítali rok 2023, plni skvělých zakázek, které nás čekají. Aktuálně má za sebou Winning PS nové zvučné reference. Realizujeme třeba generální dodávku Na Marně pro Pentu, v kategorii nově zavedeného platinového standardu. Z řady aktuálních projektů, na kterých pracujeme, nás teď těší projekt ALLRISK MERIDIEM. Jde o největší rezidenční projekt na jižní Moravě a patří mezi pět největších projektů v České republice. Máme radost i z několika dalších zakázek, včetně Říčan, Rohan City, výrobní haly pro Sonnentor, budovy Českého rozhlasu a Slovákova XII.

Naše cíle nás nadále motivují hledat nejlepší cesty k dosažení kvalitních výsledků a zachování našich hodnot. Přes všechny výzvy, které nás provázely, jsme se ukázali jako odolný tým s pevným závazkem k profesionálnímu růstu.

Výroční zpráva Winning Group za rok 2022

4. 9. 2023

Jsme hrdí na své úspěchy a rádi bychom vás pozvali k prozkoumání výroční zprávy Winning Group za rok 2022.

31. 8. 2023

Winning PS - stavební firma zahájila stavební práce na zakázce Rugby Brno – Bystrc.

3. 8. 2023

Ve středu 19.7. jsme oslavili „glajchu“ dokončení hrubé stavby (monolitu) na administrativní budově Rohan City. Na střeše s výhledem na okolí Rohanského ostrova proběhlo slavností zatlučení posledního hřebíku se zástupci firmy Sekyra Group, AID, Ruby PM a Winning PS - Pamstav.