V této zprávě naleznete i informace o aktuálních projektech Winning PS a můžeme říct, že i přes obtíže jsme v roce 2022 dosáhli rekordních výsledků v rámci našich obchodních jednotek. Náš obrat se vyšplhal na 1,9 miliardy korun a ziskovost měřená ukazatelem EBITDA stoupla. Namísto zoufalství jsme aktivně hledali způsoby, jak se vypořádat se současnou nepříznivou situaci vzniklou následky válečné situace, která přinesla zvýšení cen energií a problémy s dodávkami materiálů.

S přetrvávajícím optimismem jsme přivítali rok 2023, plni skvělých zakázek, které nás čekají. Aktuálně má za sebou Winning PS nové zvučné reference. Realizujeme třeba generální dodávku Na Marně pro Pentu, v kategorii nově zavedeného platinového standardu. Z řady aktuálních projektů, na kterých pracujeme, nás teď těší projekt ALLRISK MERIDIEM. Jde o největší rezidenční projekt na jižní Moravě a patří mezi pět největších projektů v České republice. Máme radost i z několika dalších zakázek, včetně Říčan, Rohan City, výrobní haly pro Sonnentor, budovy Českého rozhlasu a Slovákova XII.

Naše cíle nás nadále motivují hledat nejlepší cesty k dosažení kvalitních výsledků a zachování našich hodnot. Přes všechny výzvy, které nás provázely, jsme se ukázali jako odolný tým s pevným závazkem k profesionálnímu růstu.

Výroční zpráva Winning Group za rok 2022

29. 4. 2024

Jsme hrdí na dokončení polyfunkčního bytového domu v Praze - Slivenci! Tato stavba, která zahrnuje 20 bytových jednotek, byla úspěšně realizována pod vedením stavbyvedoucího Jakuba Šplíchala a projektového manažera Richarda Remeše.

24. 4. 2024

Skvělá zpráva! Gratulujeme WinningPS - stavební firmě i Ondrovi Fadrnému, který 24.4.2024 slavnostně převzal ocenění za celý tým.

12. 4. 2024

Winning PS - stavební firma s.r.o. převzala staveniště pro stavbu Charitního centra Marta.