O společnosti.

Dříve společnost PAMSTAV s.r.o. se specializuje na provádění železobetonových monolitických konstrukcí a obkladačských prací. Má více než 20 let zkušeností v oboru. Oblast podnikání, původně zahrnující hlavně Brno a Prahu, rozšiřuje o další regiony ČR. Cílem společnosti je stát se jedním z nejvýznamnějších českých výrobců monolitických konstrukcí. O postupném naplňování této výzvy svědčí také rychlý růst obratu během pouhých dvou let ze startovních 40 mil. Kč na současných 500 mil. Kč ročně.

Jsme pro vás schopni provést jakékoliv monolitické konstrukce od stropů rodinných domů, opěrných stěn, propustků až po náročné betonové skelety. Máme středisko i v Praze a realizujeme již několik velkých projektů v uvedené lokalitě.

Naší prioritou je kvalitně odvedená práce. Máme zájem do stavebnictví přispívat svými zkušenostmi, nabídnout investorům, developerům i soukromým osobám možnost volby betonářské firmy a vytvořit podmínky pro správné rozhodnutí. Našim cílem je poskytovat práce nejlepší kvality.

Obklady a dlažby

Již více než dvacet let se úspěšně zabýváme i dodávkami a montážemi keramických obkladů a dlažeb v interiérech i exteriérech. Při montážích obkladů a dlažeb pracujeme s moderními materiály a užíváme nejmodernější technologie.

Naším cílem je jednoznačně dobře odvedená práce a spokojenost zákazníka. To že se na nás zákazník znovu obrátí, je pro nás velkou výzvou. Detailní cenovou nabídku vám rádi zpracujeme na základě konkrétního zadání, případně po prohlídce místa realizace.

Reference.

Rezidence Austerlitz Slavkov

Rezidence Na Dračkách

Bytový dům Tišnov

více referencí

Tým.

Ing. Petr Křůmal

výkonný ředitel

e-mail:
krumal@pamstav.cz

Ing. Michal Chytrý

výrobní ředitel

e-mail:
chytry@pamstav.cz

Jaroslav Zavadil

Manažer divize Praha

e-mail:
zavadil@pamstav.cz

Marek Ambroz

vedoucí výrobní přípravy

e-mail:
ambroz@pamstav.cz

Kontakt.

Winning PS – Pamstav s.r.o.
Křižíkova 2960/72
612 00 Brno
Česká republika

telefon:
+420 511 185 800
e-mail:
info@winningps.cz

IČ:
60748087
DIČ:
CZ699006465