Kariéra

Stavbyvedoucí

Winning PS – stavební firma s.r.o.

Popis práce:
  • Rozhoduje samostatně o řízení práce na stavbě podle schválené dokumentace uzavřených smluv, výrobní kalkulace
  • Odpovídá za zařízení staveniště a označení stavby
  • Odpovídá za dodržování stanovených termínů a kvality prací
  • Koordinuje práce subdodavatelů, přejímá protokolárně jejich práce z hlediska kvantitativního a kvalitativního, podle potřeby obstarává provádění zkoušek
  • Zúčastňuje se kontrolních dnů, jakož i předání ucelených částí stavby spolu s ostatními zástupci společnosti
  • Upravuje harmonogram postupu výstavby na základě aktuálních podmínek výstavby
  • Vede stavební deník
  • Účastní se přejímacího řízení se zástupci investora a se subdodavateli
  • Odpovídá za předání všech podkladů k archivaci po dokončení a předání zakázky
  • Stavby po jejím dokončení předává objednateli
  • Dle platných směrnic odstraňuje reklamace z dokončených a předaných zakázek
Požadujeme:
  • SŠ, VŠ stavebního zaměření
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Časová flexibilita, vysoká pečlivost a zodpovědnost
  • Znalost a orientace v projektové dokumentaci a kalkulacích
  • Znalost práce na PC (MS Office) a stavebních materiálů
  • ŘP
  • Autorizace v oboru výhodou
Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr
  • Stabilitu úspěšné společnosti
  • Odpovědnou a zajímavou práci se zkušenými kolegy v kreativním kolektivu
  • Možnost seberealizace
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pět týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely, bonusy/prémie, firemní akce, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení
V případě zájmu o tuto pracovní pozici, nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme v případě splnění našich kritérií. Děkujeme a těšíme se na osobní setkání.
Nahrát CV

Informace o ochraně osobních údajů

Odeslat
* povinná pole

Stavbyvedoucí monolitických staveb v Praze/Brně

Winning PS – Pamstav s.r.o.

Společnost Winning PS - Pamstav s.r.o. hledá spolupracovníka na pozici Stavbyvedoucí monolitických staveb pro Prahu nebo Brno.
Pozice je vhodná i pro absolventy. Připojte se k nám do úspěšného týmu!
Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru, nejlépe ve stavebnictví
  • preferujeme zkušené stavaře se znalostí práce na železobetonových monolitických stavbách
  • požadujeme zodpovědnost, přesnost, svědomitost
  • schopnost řídit a kontrolovat své podřízené
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • základní znalost práce na PC
  • aktivní řidič
  • znalost výkresové dokumentace (stavební)
Náplň práce:
  • řídí tesaře a železáře při realizaci stavby v regionu Praha nebo v Brně či kolem Brna
  • jedná se subdodavateli
Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr
  • dobré platové ohodnocení
  • případně zaučení, pokud jste zatím bez praxe
  • pravidelné proplácení cestovních náhrad
  • dovolená - 25 dnů
  • práce na zajímavých projektech v ČR, především v Praze nebo v Brně a okolí (bytové domy, průmyslové stavby, vědecké objekty)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem a pozveme na krátký osobní rozhovor do naší společnosti se sídlem v Brně nebo do Prahy.
Nahrát CV

Odeslat