Bylo vybudováno nové zákaznické turistické centrum napojené na stávající provozní objekt. Budovou vede zážitková exkluzivní trasa, která je důležitým prvkem celé stavby, dává nám možnost nahlédnout do velké části výroby, vzdělávat se a dozvědět se více o celém procesu zpracování bylin a výroby čajů.

Stavba je pasivního standardu, bylo použito recyklovaných materiálů a v této chvíli je stavba téměř energeticky soběstačná. Zajímavostí je vytápění, chlazení a ohřev teplé vody pomocí energie z hlubinných geotermálních vrtů nebo prosklené atrium o rozměrech 12×12 metrů přivádějící do celé budovy denní světlo. Stavba splňuje veškeré požadavky na výrobu a provoz budovy 21. století. Celou budovu řídí chytrý systém BMS, který lze ovládat z kteréhokoli místa na této planetě.

29. 4. 2024

Jsme hrdí na dokončení polyfunkčního bytového domu v Praze - Slivenci! Tato stavba, která zahrnuje 20 bytových jednotek, byla úspěšně realizována pod vedením stavbyvedoucího Jakuba Šplíchala a projektového manažera Richarda Remeše.

24. 4. 2024

Skvělá zpráva! Gratulujeme WinningPS - stavební firmě i Ondrovi Fadrnému, který 24.4.2024 slavnostně převzal ocenění za celý tým.

12. 4. 2024

Winning PS - stavební firma s.r.o. převzala staveniště pro stavbu Charitního centra Marta.