Součástí večera byl přípitek vedení společnosti a proslov Sebastiana Wagnera, Ondřeje Blaha a Ondřej Fadrného spolu s původním majitelem Tomášem Kalábem, který se nesl v pozitivním a přátelském duchu. Ondřej Fadrný, výkonný ředitel Winning PS – stavební firmy, Divize I, nám představil publikaci Winning PS – 30 let, ve které došlo ke katalogizaci 30-ti vybraných staveb od roku 1993 do roku 2023. Pro mnohé z nás, kteří historii firmy až tak dobře neznali, bylo velkým překvapením, jak velkolepé a ikonické stavby má naše firma za sebou. 

V neposlední řadě patří velké díky také týmu naší restaurace Vittorio, který nám opět umožnil ochutnat vybrané kousky skvělé gastronomie. 

29. 4. 2024

Jsme hrdí na dokončení polyfunkčního bytového domu v Praze - Slivenci! Tato stavba, která zahrnuje 20 bytových jednotek, byla úspěšně realizována pod vedením stavbyvedoucího Jakuba Šplíchala a projektového manažera Richarda Remeše.

24. 4. 2024

Skvělá zpráva! Gratulujeme WinningPS - stavební firmě i Ondrovi Fadrnému, který 24.4.2024 slavnostně převzal ocenění za celý tým.

12. 4. 2024

Winning PS - stavební firma s.r.o. převzala staveniště pro stavbu Charitního centra Marta.