Po úspěšných akvizicích stavebních společností KALÁB – stavební firma a PMK Drill, které proběhly v loňském roce, vznikl spolu se společností PAMSTAV stavební holding Winning PS s celkovým ročním obratem přes 1,1 mld. Kč.

“Vzhledem k tomu, že naše stavební společnosti více a více spolupracují, je jednotné jméno logická consequence. Přes používání jednotné značky pro veškeré naše aktivity v oblasti stavební výroby si slibujeme ještě větší obchodní a výrobní synergii.” uvádí Sebastian Wagner, předseda představenstva investiční skupiny Winning Group a.s.

V rámci sjednocení dojde k 1. 2. 2020 ke změnám názvů jednotlivých společností stavebního holdingu:

  • Společnost KALÁB – stavební firma, s.r.o. s ročním obratem 500 mil. Kč a 25letou tradicí na českém trhu bude přejmenována na Winning PS – stavební firma s.r.o.
  • Společnost PAMSTAV s.r.o. s ročním obratem 400 mil. Kč a svou specializací na železobetonové monolitické konstrukce bude přejmenována na  Winning PS – Pamstav s.r.o.
  • Společnost PMK Drill s.r.o. s ročním obratem 200 mil. Kč a specializací na speciální zakládání staveb změní název na Winning PS – PMK Drill s.r.o.

Všechny společnosti zůstanou samostatnými fungujícími jednotkami, k fúzi nedojde.

Webové stránky nového stavebního holdingu Winning PS s.r.o. jsou dostupné na adrese www.winningps.cz.

Winning Group a.s.
Winning Group zastřešuje firmy z několika oblastí – stavebnictví a development, engineering, gastro, tisk skript a diplomových prací. Do portfolia Winning Group patří společnosti Winning Steel, Winning Estate, Winning Service, Winning People, Winning Gastro a stavební holding Winning PS. Filozofie Winning Group je postavená na zásadě výběru těch nejlepších manažerů a kreativních osobností, se kterými spolupracuje na úspěšných projektech. Díky tomuto přístupu se holding společností stále rozrůstá.

Holding Winning PS s.r.o.
Holding Winning PS s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní portfolio služeb v oblasti stavebnictví. Zaměřuje se na speciální zakládání staveb, železobetonové monolitické konstrukce a generální dodávky pozemních staveb v oblastech průmyslové stavby, občanská vybavenost, bydlení a památky. Všechny společnosti holdingu mají mnohaleté zkušenosti ve svém oboru, přičemž prioritou je vždy kvalitně odvedená práce v dohodnutých termínech a cenách.

Kontakt pro Média:
Winning Group a.s.
Ing. Lenka Volfová
lenka.volfova@be-winning.com

12. 4. 2024

Winning PS - stavební firma s.r.o. převzala staveniště pro stavbu Charitního centra Marta.

2. 1. 2024

Winning PS - stavební firma s.r.o. již zahájila výstavbu výrobní haly pro SURFIN Technology s.r.o. v Brně

22. 12. 2023

Winning PS - stavební firma zahájila výstavbu bytových domů na ulici Koliště a Vlhká,