Vedení společnosti.

Sebastian Wagner

generální ředitel

Pavel Absolín

zástupce generálního ředitele

e-mail:
pavel.absolin@be-winning.com

Ondřej Blaho

obchodní ředitel

e-mail:
ondrej.blaho@be-winning.com

Milan Obdržálek

finanční a organizační ředitel

e-mail:
milan.obdrzalek@be-winning.com

Winning PS – stavební firma

Ing. Jaroslav Bajer

výkonný ředitel a prokurista

e-mail:
jaroslav.bajer@winningps.cz

Mgr. Štěpán Lachs

obchodní ředitel

e-mail:
stepan.lachs@winningps.cz

Ing. Jan Pluskal

obchodně technický ředitel

e-mail:
jan.pluskal@winningps.cz

Ing. Miroslav Heřmánek

vedoucí výrobní přípravy

e-mail:
miroslav.hermanek@winningps.cz

Veronika Malíková

centrální nákup

e-mail:
veronika.malikova@winningps.cz

Václav Klíma

vedoucí stavebního dvora

e-mail:
vaclav.klima@winningps.cz

Ing. Tomáš Maruška

stavitel

e-mail:
tomas.maruska@winningps.cz

Martin Vendolský

stavitel

e-mail:
martin.vendolsky@winningps.cz

Ing. Libor Just

stavitel

e-mail:
libor.just@winningps.cz

Ondřej Fadrný

stavitel

e-mail:
ondrej.fadrny@winningps.cz

Winning PS – pamstav

Ing. Petr Křůmal

výkonný ředitel

e-mail:
petr.krumal@winningps.cz

Ing. Michal Chytrý

výrobní ředitel

e-mail:
michal.chytry@winningps.cz

Jaroslav Zavadil

Manažer divize Praha

e-mail:
jaroslav.zavadil@winningps.cz

Marek Ambroz

vedoucí výrobní přípravy

e-mail:
marek.ambroz@winningps.cz

Winning PS – pmk drill

Ing. Mojmír Mičkal

výkonný ředitel

e-mail:
mojmir.mickal@winningps.cz

 

Josef Pipek

obchodní ředitel

e-mail:
josef.pipek@winningps.cz